Hizmetlerimiz

OTEL TASARIMLARI

Otel tasarımı oda sayısı ve yıldız seviyesine göre yönetmelik çerçevesinde hazırlanır. Bir adet ev ile uğraşmak ile 100 adet ev ile uğraşmak arasındaki fark kadar zor bir branştır. Ev içerisinde kullanılan tüm iş kalemleri bir oda içerisinde konsantre bir şekilde oturtmanız ve imal etmeniz gerekmekte. Malzemeler uzun süreçte dayanmalı ve servisi kolay ürünler tercih edilmeli…
OTEL TASARIMLARI
Devamı...

KONUT TASARIMLARI

Ev dekorasyonu öncesi konut ve yuva kavramlarının bilinmesi yapılacak uygulamanın amacının tam olarak belirlenmesine yardımcı olacaktır.Konutlar zaman ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak estetik, fonksiyonellik kültür ve geleneklere ait özgün tasarımları içerisinde yaşayanların kişisel imgelerini tasarım ve donatım ile bireysel farklılıklarını yansıtan yaşam alanlarıdır.
KONUT TASARIMLARI
Devamı...

OFİS TASARIMLARI

Ofis eğer günün 10-12 saatini geçirdiğiniz bir yer ise dekore edilmeyi hak ediyor demektir. Bu sizi hem dinlendirecek bir tarz olmalı hem de gelenlere hoş gözükmeli. VRLWORKS olarak en işlevsel ve kullanışlı ofisi size tasarlarız.
OFİS TASARIMLARI
Devamı...

TİCARİ TASARIMLAR

Ticari mekan tasarımı bir tür iletişim stratejisidir. Yaratılan konsept müşteriyle ürün arasında doğru bir denge kurmalıdır.

TİCARİ TASARIMLAR
Devamı...